WordPress Uzmanı - Mustafa KÜÇÜK | Freelance Yazılım Geliştirici

WordPress Uzmanı

Merhaba,

Ben Mustafa KÜÇÜK, 5 yıldır WordPress üzerine çalışmalar yapıyorum, birçok tema ve eklenti geliştirdim, özel projelerde yer aldım ve halen danışmanlık sağlıyorum. WordPress.org üzerinde yayınlanan ve aktif olarak kullanılan birçok eklentim var. Yaklaşık 8 ay önce geliştirdiğim bir WordPress eklentisine yurtdışı menşeli bir reklam firmasından teklif gelmesi üzerine sattım.

WordPress tema ve eklenti ihtiyacınız varsa ve profesyonel destek istiyorsanız benimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere WordPress tema geliştirmeeklenti geliştirme gibi konularda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Mail: hello@mustafakucuk.net

Teklif Al
  Bu sayfada sadece benden hizmet alan müşterilerimin yorumları onaylanacaktır.

  Not: Bazı yorumlar farklı tarihlerde çalıştığım müşterilerimden tekrar istenmiştir, bazı yorumlar ise çok daha eski müşterilerimden olduğu için anonoim olarak geçmiştir.

  16 Yorum var

  Orhan YILDIRAN

  Sadece iyi bir yazılımcı değil aynı zamanda iyi bir insan. Hayalinizdeki projeyi hayata geçirmek istiyorsanız Mustafa KÜÇÜK'le çalışmalısınız. İş disiplini olan, projeyi zamanında teslim eden, sözünde duran güvenilir bir insan. Çalışmak isteyen dostlara tavsiye ederim.

  22 Kasım 2019

  Anonim

  WordPress işinde arkadaşla çalışmanızı kesinlikle öneririm. Ayrıca WordPress konusuna önümüzdeki 5 yıl içinde damga vuracak, kendinden söz ettirecek bir arkadaş. İlerleyen zamanlarda kendisini büyük bir yazılım şirketinin tepesinde görebilirsiniz. Bu kadar iddialıyım

  28 Nisan 2019

  Anonim

  Bir müşterim için özel tema yaptı. Çokta güzel yaptı. Ellerine sağlık üstat.

  28 Nisan 2019

  Anonim

  Arkadaş güvenilirdir, ilgilidir, işinde ustadır, iletişim formu yaptırdım, çok ama çok memnunum. Tekrardan teşekkürler.

  28 Nisan 2019

  Akif K.

  Birkaç işlemde birlikte çalıştık, gerçekten profesyonelce işini yapmaya çalışan birisi. Farklı işlerimizde de birlikte çalışmak dileğiyle.

  29 Mayıs 2018

  Deniz Erdoğan

  Mustafa ile uzun zamandır çalışıyoruz. Hayal ettiğim ve aklıma gelen her türlü konuya muhakkak çözüm bulabilen, çok yetenekli ve yaratıcı bir arkadaşımız. Mustafa ile tanışmış olmam benim bir şanstır. Herkese tavsiye edebilir ve kefil olabilirim.Yetenek ve bilgisinin yanı sıra insan karakter olarak da son derece düzgün bir arkadaşımızdır. Her şey için teşekkürler kardeşim.

  27 Mayıs 2018

  Ozan Şenalp

  Mustafa hocam ile R10 da tanıştım. Eğitim sitem için kendisiyle sanırsam 7-8 işlemde çalışma imkanı buldum. Kendisine ne istediğinizi belirtmeniz yeterli. İnanın isteklerinizin ve hayalinizin ötesinde işler çıkartıyor. En önemlisi de mütevazi ve işinin takibini sonuna kadar yapıyor. Zaman fark etmeden yardımınıza koşabilen Wordpress konusunda hiç tereddüt etmeden sitenizi emanet edebilirsiniz. Ben Mustafa Hocam sayesinde sitem gerçek anlamda çehresi değişti. Daha nice güzel işlerde görüşmek üzere.

  25 Mayıs 2018

  Kerem Acar

  Mustafa ile yazdığı haber teması sayesinde tanıştık. Sonrasında birçok konuda yardımcı oldu. Diğer kendilerini PHP ve wordpress uzmanı olarak tanıtan kişilerin yapmak için 2-3 gün verdiği bir düzenlemeyi dakikalar içerisinde halletmesiyle beni çok şaşırtmıştı. Sürekli çalışıyoruz. Çok yetenekli ve gerçekten alanında uzman bir yazılımcı.

  23 Mayıs 2018

  Anonim

  Mustafa Bey gerçekten işinde ehli birisi sorunları hiçbir sey istemeden çözüyor gerçekten çok teşekkür ederim. Yaptığı eklentiler ve temalarda çok başarılı, başarılarının devamını dilerim çok teşekkür ederim.

  23 Mayıs 2018

  Anonim

  Arkadaş ile az önce wordpress konusunda çalıştık ben böyle bir bilgi sahibi kişi ile ilk kez çalışma fırsatım oldu helal olsun sana hocam wordpress ile resmen dalga geçiyor emekleriniz için teşekkür ederim.

  23 Mayıs 2018

  Cengiz Güneş

  Mustafa kardeşim ile uzun süredir çalışmaktayız gerçekten wordpress üzerine muhteşem temalar çıkarmakta ve işinde uzman bir arkadaşımız kendisine teşekkür ederim

  23 Mayıs 2018

  Mehmet Öz

  Hazır satışı yapılan bir temamız için yaptırmamız gereken değişiklikler için 3 farklı "uzman" ile çalıştık ama istediğimiz sonucu elde edemedik. Mustafa bey ile yaptığımız çalışma sonrası tam istediğimiz şeyleri çok kısa bir sürede teslim aldık. İşinde uzman, anlayışlı ve prensip sahibi olması internet ortamında aranan en büyük özellik bence. Sürekli çalışmak dileğiyle.

  23 Mayıs 2018

  Yavuz Kara

  Mustafa Bey wordpress konusunda gerçek bir uzman. 2 ayrı sitedeki problemlerimi çok kısa sürede söz verdiği zamanda tamamladı. Piyasadaki diğer wordpressle uğraşanlar işin programlama tarafına hakim değiller. Mustafa Bey işin wordpress programlama tarafına çok hakim. Rahat iletişim kurabileceğiniz, güvenilir bir arkadaşımız

  23 Mayıs 2018

  Anonim

  Bugüne kadar aldığım tüm hizmetler arasında en iyisi ve en hızlısı diyebilirim. Onlarca kişinin yapamadığı ve bahaneyle geçiştirdiği işlemi kendisinden istedim ve kendime bir fincan kahve koydum. Daha ikinci yudumu almadan işlemi tamamladı. Konu Wordpress ise Mustafa Bey'e söyleyin ve arkanıza yaslanın.

  23 Mayıs 2018

  Anonim

  Wordpress sitemdeki bir sorunu çözmek için baya uğraştım. Sonunda bu işi ehline vermek gerek dedim. O sırada arkadaşın konusuna denk geldim ki iyiki gelmişim. İşçilik bir yana kişiliğide gerçekten çok iyi bir arkadaşımızdır. Wordpress sorunlarınızı gönül rahatlığı ile kendisine iletebilir gözünüz kapalı sitelerinizi teslim edebilirsiniz.

  23 Mayıs 2018

  Anonim

  Temamdaki problemleri anlattım ve aklımda ne varsa hepsini çözdü. Mustafa Bey'in kalitesiyle geç tanışmış oldum buna üzülüyorum kalite+fiyat umarım uzun süre çalışır durumda oluruz.

  23 Mayıs 2018